Haber Sonucları Her Haberin Bir sonucu vardır.
Haber Sonucları Her Haberin Bir sonucu vardır.
KÜNYE
 İmtiyaz Sahibi / Grantee
 
MERMED Medya Gurup 
 
Vadi SAĞDIÇ
05320611452
 
vsagdic@gmail.com
 

Halkla İlişkiler/Public Relations

A. Selim Kurtcan

vogfox@gmail.com

05315090627

Reklam Müdürü/Adverrising Manager
A. Selim Kurtcan
vogfox@gmail.com

05315090627

 
Haber Editörleri/ News Editors
 

Deniz SAĞDIÇ

deniz@habersonuclari.com

   
Abdullah BİÇER
abdullah@habersonuclari.com
Cihan ÇINARLI
cihan@habersonuclari.com
Gülhan CEYLAN
gulhan@habersonuclari.com
Harun Arslan
harun@habersonuclari.com
Serkan BENSOL
serkan@habersonuclari.com
Tarık AKMANLAR
tarık@habersonuclari.com
A.Selim KURTCAN
selim@habersonuclari.com
Mehmet Necati GÜNGÖR
necari@habersonuclari.com
Hasan TÜLÜCEOĞLU
hasan@habersonuclari.com
Nurullah AYDIN
nurullah@habersonuclari.com
Mustafa Koca
mustafa@habersonuclari.com
 
Hukuk Danışmanları/Jurisconsult
 
Av.Erdem AKYÜZ
erdem@habersonuclari.com
 
 
 
Mali Müşavir/Financial Advisor
 
Osman  yemen
osman@habersonuclari.com
 
İletişim /e-mail /Contact
 
vsagdic@gmail.com
 
Yazılım /Software
 
TheHaber Yazılım 
 
Yer Sağlayıcı /Location Provider
 
İsimtehcil 
Tanıtım Yazısı / Backlink SorumlusuÖNCEL AjansAjans : 0332 233 46 21
GSM : 0542 822 59 92
Mail : oncelajans@hotmail.com
Skype : oncelajans
Web : www.oncelajans.com
Adres/Adress
 
Hamidiye Mah. Atatürk Cad. Karadeniz Apt. No:71/C Akdeniz/MERSİN
 
Vergi Dairesi:L Lİman
 
Vergi Numarası: 6135648912
TELEFON
+90 5320611452
Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
habersonuclari.Com yazıların sorumluluğunu almaz.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
habersonuclari.Com harici linklerin sorumluluğunu almaz
 
Gizlilik Politikası / Privacy Policy
© Copyrigth 2015 beserhaber.Com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habersonuclari.Com ‘a aittir. habersonuclari.Com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habersonuclari.Com ‘un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
beserhaber.Com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habersonuclari.Com  hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
 
Privacy Policy
 We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the habersonuclari.Com  However, sometimes the beserhaber.Com uses third parties to process your information.
 
habersonuclari.Com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the beserhaber.Com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the habersonuclari.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter,you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the beserhaber.Com and its services. When you use habersonuclari.Com  online services, we use cookies and collect IP addresses.You can find out more about this in the habersonuclari.com  cookies section of our full PrivacyPolicy.      

İYAD Üyesidir

ÇİGDER Üyesidir

İMD Üyesidir

BUMERANG Üyesidir.

Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.
Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır.
Habersonuclari.com ’ da yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve Habersonuclari.com ’ un ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
Habersonuclari.com ’ da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.
Habersonuclari.com ’ da yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Sağlık HABERLERİ