Haber Sonucları Her Haberin Bir sonucu vardır.
Haber Sonucları Her Haberin Bir sonucu vardır.

Western Digital Sabit Sürücülerini ve Harici Depolama Çözümlerini 8TB’a Çıkarıyor

HelioSeal teknolojisi ile donatılmış yeni depolama çözümü serisi, NAS, güvenlik sistemleri ve kişisel depolama için optimal performans, yüksek kapasite ve ekstra güvenilirlik sağlıyor. İstanbul – 1 Mart 2016 – Depolama çözümlerinde dünya lideri olan Western Digital Corp. (NASDAQ: WDC), NAS, güvenlik videosu ve harici masaüstü uygulamalar için 8TB sürücülü, ödüllü performans depolama çözümü portfolyosunu bugün […]

01 Mart 2016 - 10:21 'de eklendi ve 415 kez görüntülendi. A+A-

Western Digital Sabit Sürücülerini ve Harici Depolama Çözümlerini  8TB’a Çıkarıyor

HelioSeal teknolojisi ile donatılmış yeni depolama çözümü serisi, NAS, güvenlik sistemleri ve kişisel depolama için optimal performans, yüksek kapasite ve ekstra güvenilirlik sağlıyor.

İstanbul – 1 Mart 2016 – Depolama çözümlerinde dünya lideri olan Western Digital Corp. (NASDAQ: WDC), NAS, güvenlik videosu ve harici masaüstü uygulamalar için 8TB sürücülü, ödüllü performans depolama çözümü portfolyosunu bugün duyurdu. Şirketler, küçük işletmeler ve kullanıcılar arasında, giderek merkezileşen, zengin içerikli uygulamalar yaygınlaşmaya devam etmektedir. Buna bağlı olarak, daha yüksek depolama kapasitelerine yönelik talep artmaktadır.

My Cloud® (My Cloud, My Cloud Mirror, My Cloud EX2 Ultra), My Book® harici sürücüleri (My Book, My Book for Mac, My Book Duo ve My Book Pro), WD Red®, WD Red Pro ve WD Purple™ sabit sürücülerinin tümü yeni yüksek kapasite konfigürasyonuna göre tasarlanıp, 2016 yılının ilk yarısı boyunca lanse edilecektir. Her bir depolama çözümü, belli bir amaca yönelik mühendislik çalışması ve HelioSeal™ helyum teknolojisi sunarak, yeni 8TB sürücüler ile, kendi modeline özgü uygulamalarda en yüksek ve etkin performansı gösterir.

WD Markalı Ürünlerden Sorumlu Ülke Müdürü Belma Oğur, “Temel ilkemiz; yüksek performans, yüksek kapasite ve yüksek kaliteyi tüm çözümlerimize entegre etmektir. İster küçük işletmeler, kanal ortakları, firmalar veya son kullanıcılar olsun, her tür pazar ve her tür uygulama için bir çözümümüz var. Amacımız, en iyi ve en rekabetçi çözümleri piyasaya sunmaktır” dedi.

Aynı zamanda, ideal sistem performansı ve kapasitesi sunacak. WD, kullanıcıların ve işletmelerin dijital yaşamlarını genişletmek için doğru kapasite, performans ve güvenilirlik özelliklerine sahip geniş bir portfolyo sunmaya devam ediyor.

8TB veya 16TB kapasite artırımı uygulanan WD ürünleri şunlardır:

Harici Sabit Sürücüler

  • My Book / My Book for Mac – USB bağlantısı ile total bir yedekleme ve depolama sağlayan harici sabit sürücü çözümü.
  • My Book Duo / My Book Pro – RAID-0’da ultra hızlı depolama, USB ve/veya Thunderbolt bağlantısı ile total bir yedekleme ve depolama sağlayan, çift sürücülü, 16TB’a kadar harici sabit sürücü çözümleri.

My Cloud / My Cloud Mirror – Kullanıcıların kendilerine ait bulutlarını oluşturması için tasarlanmış evdeki router’a bağlanan kişisel depolama cihazı.

  • My Cloud EX2 Ultra – My Cloud yaratıcı profesyoneller serisinin bir parçası olarak, My Cloud EX2 Ultra yüksek performanslı, çift yuvalı ağa bağlı depolama sağlar.
  • WD Purple – 7/24 devamlı çalışan, yüksek çözünürlüklü video güvenlik sistemleri için üretilmiştir. Sekiz sabit sürücü ve 32 kameraya kadar kullanım sağlar.
  • WD Red – Kişisel kullanım, ev ve küçük işletmelerde NAS (ağa bağlı depolama) sistemler için üretilmiştir.
  • WD Red Pro – Küçük işletmelerin kurumsal sınıf NAS sistemlerinde, yüksek performans ve güvenilirlik için optimize edilmiştir.

Dahili Sabit Sürücüler

Yüksek kapasiteli WD sabit sürücü performans örnekleri firmanın internet sayfasında bulunabilir: http://www.wdc.com/tr/

Bulunabilirlik ve Fiyatlandırma

My Book ve My Book for Mac 8TB, hali hazırda Türkiye’deki teknoloji mağazaları, online mağazalar ve distribütörler gibi WD anlaşmalı noktalarda ve yetkili satış noktalarında bulunabilir. My Book 8TB (model #: WDBFJK0080HBK) ve My Book for Mac (model #: WDBYCC0080HBK) için üretici tarafından tavsiye edilen satış fiyatı 299.99 USD’dir.

My Cloud, My Book Duo, My Book Pro, WD Red ve WD Purple 8TB konfigürasyonları, 2016 yılının ilk yarısında mevcut olacaktır. WD ürün yelpazesi, 8TB kapasite ve sınırlı garanti süreleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için firmanın internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.wd.com

İleriye Dönük Beyanlar

Bu basın açıklaması; My Cloud, My Book Duo, My Book Pro, Wd Red, WD Purple 8TB konfigürasyonlarının yaklaşık fiyatı ve öngörülen bulunabilirliği, depolama kapasitesi ihtiyaçlarındaki artışa ilişkin ileriye dönük beyanlar içermektedir. Bu ileriye dönük beyanlar, beklentilerde ifade edilenlerden çok daha farklı somut sonuçlara yol açabilecek risk ve belirsizliklere tabidir. Bunların arasında; Güvenlik ve Borsa Komisyonu dosya ve raporlarında zaman zaman detaylandırılan riskler ve dikkatinizin yönlendirildiği en son yıllık raporumuz 10-K Formu’ndaki riskler sayılabilir. Bunların dışında, başka risk ve belirsizlikler de bulunabilir. Okuyucuların, bu ileriye dönük beyanlara gereğinde fazla bir güvenle yaklaşmamaları tavsiye edilir. WD, gelecekteki olay ve durumları gözeterek, bu ileriye dönük beyanları güncelleme konusunda hiçbir yükümlülük almaz.1456818456_WD_Helyum_Teknolojisi_8TB

Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
E – Ticaret Hizmetleri E – Ticaret Hizmetleri

HelioSeal teknolojisi ile donatılmış yeni depolama çözümü serisi, NAS, güvenlik sistemleri ve kişisel depolama için optimal performans,...

E Ticaret E Ticaret

HelioSeal teknolojisi ile donatılmış yeni depolama çözümü serisi, NAS, güvenlik sistemleri ve kişisel depolama için optimal performans,...

STÜDYO SES KARTLARI STÜDYO SES KARTLARI

HelioSeal teknolojisi ile donatılmış yeni depolama çözümü serisi, NAS, güvenlik sistemleri ve kişisel depolama için optimal performans,...

Termodizayn Hizmetleri İle Soğutmanın Farkını Yaşayın Termodizayn Hizmetleri İle Soğutmanın Fa...

HelioSeal teknolojisi ile donatılmış yeni depolama çözümü serisi, NAS, güvenlik sistemleri ve kişisel depolama için optimal performans,...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
  İHTİYACA UYGUN GÜVENLİK BARİYERİ SİSTEMLERİ   İHTİYACA UYGUN GÜVENLİK...

    Uluslararası kalite standartlarına en uygun öz...

Sarıyer Oto Kurtarıcı ile Arıza Anlarını Kolay Atlatabilirsiniz Sarıyer Oto Kurtarıcı ile...

  İstanbul trafiğinde rahat etmeniz ve biraz olsun daha...

İstanbul Kiralık Vinç Hizmetleri – Canbey Vinç Kiralama İstanbul Kiralık Vinç Hiz...

    İstanbul kiralık vinç hizmetlerinizi sizlerle buluş...

Toplu Yemek Siparişlerinizde Tek Adres Toplu Yemek Siparişlerini...

Toplu Yemek Siparişlerinizde Tek Adres Düğün, sünnet, taziye...

Saç ekimi Ankara  Saç ekimi Ankara 

Saç Ekimi Ankara Saç kaybı yaşayan bireylerin saç ekimi konu...

Bayan arkadaşlık sitesi Bayan arkadaşlık sitesi

Son yıllarda internet kullanıcılarının sayısı gözle görülür ...

Eskişehir karot hizmetleri Eskişehir karot hizmetler...

Karot sektörü ciddi bir iştir. Bu işin bilincinde profesyone...

Erturgut Sanat İzmir’in En İyi Sanat Merkezi Erturgut Sanat İzmir̵...

Kurulduğu günden beri adı İzmir’de sanatla birlikte anılan, ...

Yerli Otomobil Konusunda Çok İddialı Bir Talip Yerli Otomobil Konusunda ...

Yerli otomobil amacıyla firmalar kıyasıya bir rekabete girmi...

Kanal İstanbul Konusunda Geri Sayım Başladı Kanal İstanbul Konusunda ...

Cumhurbaşkanı görevindeki Recep Tayyip Erdoğan'ın ''rüyam'' ...

Sağlık HABERLERİ